Головна Автомобільна література Водіння

Екстрена допомога при ДТП, книга в електронному вигляді

Оціни!
В наявності25 цікавилися
Видавництво «Моноліт» спеціалізується на розробці і виробництві професійних керівництв по ремонту та експлуатації автомобілів, призначених для автолюбителів і фахівців сервісних станцій, а також на випуску навчальної літератури для початківців водіїв. Строгий науковий і методичний підхід забезпечує виданню статус майстер-класу в області технічної та навчальної літератури.

Видавництво:Моноліт

ISBN:978-617-577-081-8

Мова:російська

Формат:pdf

Сторінок:96

Над створенням навчальної літератури видавництва «Моноліт» працюють висококваліфіковані методисти, викладачі автошкіл та фахівці в області права. Навчальні книги відрізняються високою якістю ілюстративних матеріалів, а доступність подачі матеріалу, виділення по тексту і спеціальні вставки полегшують процес засвоєння матеріалу.
Продавець

Книжковий інтернет-магазин KrutilVertel Книжковий інтернет-магазин KrutilVertel Україна, м. Харків, пров. Сімферопольський, 6 Польща, м. Краків, вул. Казимира Кордилевського, 11

Оплата

Portmone (банківськими картками з облікового запису Portmone) PayPal (банківськими картками з облікового запису PayPal)

Завантаження

Після успішного проведення платежу та повернення в магазин із сайту платіжної системи Ви потрапляєте на сторінку успішної оплати. На цій сторінці Вам необхідно вказати свій e-mail, куди буде надіслано доступ для скачування книги. Якщо Ви вже зареєстровані на сайті, просто перейдіть за посиланням в особистий кабінет. Придбана Вами книга перебуватиме у Вашому особистому кабінеті, звідки її завжди можна буде завантажити.

Повернення

Ви можете запросити повернення коштів за всі покупки в магазині з будь-яких обставин. Магазин поверне кошти, якщо повернення було запитане через форму не пізніше чотирнадцяти днів після покупки і якщо кнопка «Завантажити» в особистому кабінеті не була натиснута. Кошти за вашу покупку будуть повністю повернені протягом тижня після схвалення повернення.

Про книгу

Цю книгу створено під керівництвом і за активної участі практикуючих медичних працівників, які знають із власного досвіду про найбільш поширені травми при дорожньо-транспортних пригодах і готові поділитися з читачами цінною інформацією про те, як допомогти постраждалому ще до приїзду «швидкої допомоги». Адже у складній ситуації важлива не лише моральна готовність прийти на допомогу, а й достатня підготовленість у плані знань та навичок надання першої медичної допомоги.

Точність, лаконічність, достовірність інформації та можливість її практичного застосування – ось основні принципи якими керувалися автори при написанні цього посібника.

Книга може бути корисна слухачам автошкіл для успішного складання іспиту, оскільки містить відповіді на питання теоретичного іспиту на тему «Надання першої медичної допомоги», а також досвідченим водіям як підмога на випадок непередбаченої ситуації та всім, хто хоче освоїти навички надання долікарської допомоги.

Книга є посібником з надання екстреної медичної допомоги при ДТП. Містить у собі алгоритм дій у перші хвилини після аварії, особливості надання першої допомоги у важких умовах, а також:

  • Правила вилучення, іммобілізації та транспортування постраждалих
  • Перелік медикаментів автомобільної аптечки, їх застосування, а також рекомендації щодо доповнення набору
  • Детальні ілюстрації щодо накладання пов'язок
  • Спосіб звільнення з автомобіля, що тоне
  • Правила надання допомоги при поганому самопочутті в дорозі
  • Способи боротьби зі втомою за кермом
  • Основи анатомії та фізіології людини
  • Масу корисної інформації, що дозволяє не почуватися безпорадним у складній ситуації

Видання призначене для учнів автошкіл та автомобілістів-початківців.

Чому саме електронна книга?

ми радимо електронний посібник з ремонту

Якість

Оригінальна якість книги від видавниства, а не сканована копія

Доступність

Завантажена в мобільний пристрій книга буде доступна завжди і будь-де

Зручність

Ви можете використовувати посібник з ремонту на будь-якому пристрої з підтримкою формату PDF

Кабінет водія

Кабінет водія

Встановити додаток
Перемога – мапи та довідник

Перемога – мапи та довідник

Встановити додаток
Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Встановити додаток
Офіційні тести з ПДР України

Офіційні тести з ПДР України

Встановити додаток
ПДР 2022 Україна

ПДР 2022 Україна

Встановити додаток
Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Встановити додаток