Головна Автомобільна література Водіння

Підручник з водіння автомобіля та безпеки дорожнього руху

Оціни!
В наявності50 цікавилися
У книзі ви знайдете: основи навчання водiнню автомобiля, вправи з водіння на навчальному майданчику, навчальна їзда в умовах мiста, пiдготовка до складання практичного iспиту з водiння, а також кориснi поради водiю-початкiвцю.

Видавництво:Моноліт

ISBN:978-617-577-135-8

Мова:українська

Обкладинка:тверда

Сторінок:320

Над створенням навчальної літератури видавництва «Моноліт» працюють висококваліфіковані методисти, викладачі автошкіл та фахівці в області права. Навчальні книги відрізняються високою якістю ілюстративних матеріалів, а доступність подачі матеріалу, виділення по тексту і спеціальні вставки полегшують процес засвоєння матеріалу.
Продавець

Книжковий інтернет-магазин Автоінформ96 Книжковий інтернет-магазин Автоінформ96 Україна, +38 (050) 541-01-84, +38 (067) 924-16-86

Оплата

Оплата готівкою. Оплата готівкою кур'єру, на пошті або в пункті видачі Накладений платіж. Оплата у поштовому відділенні при отриманні замовлення Банківські картки. Оплата банківськими картками за реквізитами магазину

Доставка

Доставка транспортними компаніями по Україні. Термін доставки - 1-3 дні. Міжнародна пошта. Доставка товару за межі України здійснюється за допомогою міжнародної пошти України.

Повернення

Повернення товару належної якості можливе у разі збереження товарного вигляду книги. Ви маєте право обміняти придбаний товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів з моменту отримання Вами товару у випадку, якщо інформація, наведена в книзі, не підходить Вам для ремонту або обслуговування Вашого автомобіля.

Про книгу

Матеріал у книжці викладів у певній послідовності — «від простого до складаного». Спершу розглядаються базові навички, які повинен освоїти майбутній водій, і тільки потім відбувається перехід до більш складних.

Комусь для вивчення вистачає слів, комусь — малюнків, але більшість все ж таки вважають за краще бачити і ті, й інші. Саме тому вся інформація подається у зв'язці «текст — рисунок». Після прочитання тексту ви, перевівши погляд на малюнок, закріпіть прочитаний матеріал, оскільки повторіть знову все щойно вивчене. А шукати відповідний малюнок довго не доведеться завдяки посиланням, розставленим за текстом.

Книга рясніє новими поняттями та роз'ясненнями процесів, що відбуваються в автомобілі. Найбільш складні моменти відображені на графіках та діаграмах, це додає наочності матеріалу, що викладається.

Ця книга допоможе вам у підготовці до теоретичного екзамену на право керування автомобілем, оскільки в ній наведені питання з часто зустрічаються екзаменаційних білетів з правильними відповідями на них. Щоб вивчення питань та відповідей на них не перетворилося на банальне «зубріння», майже під кожним питанням наведено посилання на матеріал у книжці. Зроблено це для того, щоб ви розуміли суть справи: чому ви відповідаєте саме так, а не інакше. Це вкотре дозволити закріпити знання.

Кабінет водія

Кабінет водія

Встановити додаток
Перемога – мапи та довідник

Перемога – мапи та довідник

Встановити додаток
Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Встановити додаток
Офіційні тести з ПДР України

Офіційні тести з ПДР України

Встановити додаток
ПДР 2022 Україна

ПДР 2022 Україна

Встановити додаток
Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Встановити додаток