Підручник з водіння автомобіля та безпеки дорожнього руху

книга з доставкою поштою

У книзі ви знайдете: основи навчання водiнню автомобiля, вправи з водіння на навчальному майданчику, навчальна їзда в умовах мiста, пiдготовка до складання практичного iспиту з водiння, а також кориснi поради водiю-початкiвцю.


Видавництво:Моноліт

ISBN:978-617-577-135-8

Мова:українська

Обкладинка:тверда

Сторінок:320

298
Оціни!

В наявності

45 цікавилися книгою

Книжковий інтернет-магазин Автоінформ96
Україна: +38 (050) 541-01-84, +38 (067) 924-16-86

Оплата готівкою. Оплата готівкою кур'єру, на пошті або в пункті видачі


Накладений платіж. Оплата у поштовому відділенні при отриманні замовлення


Банківські картки. Оплата банківськими картками за реквізитами магазину


Для підтвердження замовлення та уточнення способу оплати з Вами зв'яжуться менеджери магазину. Передплата за товар можлива лише у разі наявності книги. Докладніше про умови оплати - тут

Доставка транспортними компаніями по Україні. Термін доставки - 1-3 дні.

Міжнародна пошта. Доставка товару за межі України здійснюється за допомогою міжнародної пошти України.

Докладніше про умови доставки - тут

Повернення товару належної якості можливе у разі збереження товарного вигляду книги. Ви маєте право обміняти придбаний товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів з моменту отримання Вами товару у випадку, якщо інформація, наведена в книзі, не підходить Вам для ремонту або обслуговування Вашого автомобіля.

Докладніше про умови повернення книги - тут

Про книгу

Матеріал у книжці викладів у певній послідовності — «від простого до складаного». Спершу розглядаються базові навички, які повинен освоїти майбутній водій, і тільки потім відбувається перехід до більш складних.

Комусь для вивчення вистачає слів, комусь — малюнків, але більшість все ж таки вважають за краще бачити і ті, й інші. Саме тому вся інформація подається у зв'язці «текст — рисунок». Після прочитання тексту ви, перевівши погляд на малюнок, закріпіть прочитаний матеріал, оскільки повторіть знову все щойно вивчене. А шукати відповідний малюнок довго не доведеться завдяки посиланням, розставленим за текстом.

Книга рясніє новими поняттями та роз'ясненнями процесів, що відбуваються в автомобілі. Найбільш складні моменти відображені на графіках та діаграмах, це додає наочності матеріалу, що викладається.

Ця книга допоможе вам у підготовці до теоретичного екзамену на право керування автомобілем, оскільки в ній наведені питання з часто зустрічаються екзаменаційних білетів з правильними відповідями на них. Щоб вивчення питань та відповідей на них не перетворилося на банальне «зубріння», майже під кожним питанням наведено посилання на матеріал у книжці. Зроблено це для того, щоб ви розуміли суть справи: чому ви відповідаєте саме так, а не інакше. Це вкотре дозволити закріпити знання.

POLIS.UA: автоцивілка, страхування

POLIS.UA: автоцивілка, страхування

Ваш адвокат. Допомога у дорозi

Ваш адвокат. Допомога у дорозi

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Камери контролю швидкості України

Камери контролю швидкості України

Перевірка авто по базі МВС України

Перевірка авто по базі МВС України

Бази МВС України - перевірка авто на штрафи

Бази МВС України - перевірка авто на штрафи