Головна Література ПДР

Права категорії "Ж". Самовчитель з водіння для жінок

Оціни!
В наявності18 цікавилися
Права категорії

Книга "Права категорії "Ж". Самовчитель з водіння для жінок" російською мовою у форматі fb2. Завдяки електронному формату, книга завжди буде поруч у вашому мобільному пристрої. Завантажуйте книгу та читайте будь-де та будь-коли безкоштовно.

Мова:російська

Формат:fb2

Розмір файлу:1 Мб

безкоштовне завантаження
Попередження

Книгу "Права категорії "Ж". Самовчитель з водіння для жінок" ви можете завантажити безкоштовно. Файл взятий з відкритих джерел і також відкрито розповсюджується. Проте є ще одна причина, за якою ми це робимо. Про це детальніше на наступній сторінці.

Завантаження

Для завантаження файлу необхідно перейти за посиланням Завантажити, підтвердити ознайомлення з умовами використання та завантажити файл на ваш пристрій. Ми не обмежуємо швидкість завантаження. Якщо у вас виникнуть труднощі, скористайтесь формою зв'язку. Ми намагатимемося вирішити проблему і відповісти вам якнайшвидше. Докладніше про те, як завантажити книгу з ремонту безкоштовно.

Про книгу

Ця книга дуже відрізняється від традиційних посібників для водіїв. По-перше, її написала жінка. По-друге, вона розрахована зовсім не на тих, хто хотів би навчитися розбирати двигун із заплющеними очима, а, навпаки, - на тих, хто, можливо, поки що не в змозі відрізнити акумулятор від карбюратора. І це, на думку автора, не страшно! Автор не соромиться вчитися на власних помилках і закликає до цього всіх жінок-автолюбителів-початківців. Книга допоможе вам відчути себе за кермом впевнено, дасть відповіді на найпростіші запитання: навіщо в машині потрібні трос та прикурювач? Що робити, якщо у дорозі спустило колесо? Як завести автомобіль узимку? Як привернути до себе інспектора ДІБДР та суворого інструктора в автошколі? Щоб читачкам було простіше перейти з автомобілем на «ти», автор відкриє кілька чоловічих секретів. Наприклад, про те, що першим водієм насправді була жінка, яка зуміла впоратися з керуванням транспортним засобом краще за сучасників-чоловіків. А жартівливі тести та інструкції навчать ставитися з гумором до будь-яких проблем на дорозі.

Кабінет водія

Кабінет водія

Встановити додаток
Перемога – мапи та довідник

Перемога – мапи та довідник

Встановити додаток
Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Встановити додаток
Офіційні тести з ПДР України

Офіційні тести з ПДР України

Встановити додаток
ПДР 2022 Україна

ПДР 2022 Україна

Встановити додаток
Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Встановити додаток