Питання #333

Спитати у друзів
Спитати у друзів

У якому випадку дозволено рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом?

71.1%правильних відповідей
Читати пункт ПДР
0

Ви відповіли на 0 питань та маєте 0 правильних відповідей

Перегляньте ваші результати

У якому випадку дозволено рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом?

10.10. Дозволяється рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом за умови дотримання вимог пункту 10.9 цих Правил та неможливості під'їхати до об'єкта іншим чином.

Спробувати ще раз

Зареєструйтесь!

Використовуйте усі можливості сайту!

Зареєструватись
Особистий кабінет

Зручний кабінет з розширеними можливостями

Докладна статистика

Наглядні статистичні дані про ваші успіхи

Робота над помилками

Ваші відповіді зберігаються, щоб мати можливість знайти помилки

Швидкий доступ

Всі необхідні матеріали одразу в особистому кабінеті

Коментарі

Коментарів немаєЗа датою