Головна Автопрограми Експлуатація

FIAT

Оціни!
Google Play Protect80 цікавилися
FIAT
FIAT
FIAT
FIAT
FIAT
FIAT

Мобільний додаток FIAT пропонує вам широкий спектр послуг, щоб ви могли залишатися на зв'язку зі своїм автомобілем та переносити свій цифровий світ на борт. Мобільний додаток FIAT та послуги Uconnect доступні для автомобілів Fiat, оснащених новим блоком Uconnect Box.

Версія додатку:1.24.3

безкоштовний додаток
Попередження

Безкоштовний додаток для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android, за допомогою якої значно спроститься експлуатація вашого автомобіля. Величезна кількість корисних функцій та безкоштовне завантаження за прямим посиланням на ваш пристрій.

Завантаження

Щоб почати користуватися додатком, вам необхідно перейти за посиланням Завантажити, підтвердити ознайомлення з умовами використання та встановити його на ваш пристрій. Це цілком безпечно. Усі програми перевірені антивірусом Google Play Protect. Докладніше про те, як завантажити та встановити додаток.

FIAT

безкоштовний додаток для Android

Сервіси Uconnect управляються з мобільної програми FIAT.

Нижче ви можете знайти список пакетів з вже доступними послугами та іншими послугами, які з'являться найближчим часом: ми багато працюємо над додаванням нових функцій та покращенням вже доступних функцій.

Мій помічник

«Мій помічник» - це пакет підключених послуг, призначений для надання вам цілодобової підтримки з такими функціями, як екстрений виклик, допомога на дорозі, обслуговування клієнтів та звіт про стан транспортного засобу.

Мій пульт

My Remote - це пакет підключених послуг, призначений для віддаленого керування автомобілем завдяки широкому спектру послуг, таких як: дистанційне керування, цифровий домашній помічник, сповіщення про рух, пошук транспортного засобу та Eco Score. Крім того, E-Control доступний для електромобілів. Моя машина Моя машина My Car - це пакет підключених сервісів, призначених для підтримки здоров'я вашого автомобіля в актуальному стані завдяки таким сервісам, як «Інформація про транспортний засіб» та «Попередження про стан автомобіля».

Моя навігація

Моя навігація - це пакет підключених послуг, призначений для використання найсучасніших служб супутникової навігації, розширений функціями, доступними завдяки можливості підключення: відправлення та відправлення, пошук POI та навігація на останній милі. Крім того, для електромобілів надаються послуги пошуку зарядних станцій і карти динамічного діапазону. Моя електронна зарядка

My eCharge - це пакет, який дозволяє вам знаходити, використовувати та оплачувати підзарядки на громадських зарядних станціях, а також відстежувати історію заряджання.

Моє оповіщення

My Alert - це пакет, призначений для захисту вашого автомобіля завдяки таким службам, як: Повідомлення про викрадення та Допомога при угоні автомобіля.

Чому саме цей додаток

Чому саме цей додаток?

Безкоштовне завантаження та встановлення за прямим посиланням з Google Play

Додаток перевірений вбудованим антивірусом Google Play Protect

Надійний додаток для Android за відгуками користувачів

Кабінет водія

Кабінет водія

Встановити додаток
Перемога – мапи та довідник

Перемога – мапи та довідник

Встановити додаток
Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Встановити додаток
Офіційні тести з ПДР України

Офіційні тести з ПДР України

Встановити додаток
ПДР 2022 Україна

ПДР 2022 Україна

Встановити додаток
Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Встановити додаток