Що означає індикатор «Охолоджуюча рідина», що горить на панелі приладів автомобіля

Чому загорівся такий сигнал, чи можна їхати далі і що потрібно робити в такій ситуації?

Головна Значення індикаторів Охолоджуюча рідина

Індикатор «7.png» на панелі приладів автомобіля

«Охолоджуюча рідина»


Якщо контрольний індикатор світиться постійно або блимає, це означає, що температура охолоджуючої рідини занадто висока, або рівень охолоджуючої рідини занадто низький. На дисплеї може відображатися наступне повідомлення «Перевірте охолоджуючу рідину!».

Зупиніть автомобіль, вимкніть двигун і перевірте рівень охолоджуючої рідини. При надто низькому рівні долийте рідину, що охолоджує. Якщо контрольний індикатор не загоряється після дозаправлення охолоджувальної рідини та ввімкнення запалювання, рух можна продовжити.

Якщо, незважаючи на нормальний рівень охолоджуючої рідини, контрольний індикатор світиться, це може говорити про порушення в роботі вентилятора радіатора. Перевірте та за потреби замініть запобіжник вентилятора радіатора. Запобіжники у моторному відсіку. Якщо, незважаючи на нормальний рівень охолоджуючої рідини та справний запобіжник вентилятора, контрольна лампа, як і раніше, світиться, припиніть рух!

Індикатори несправності на панелі приладів

Індикатор «Охолоджуюча рідина» належить до групи сигналізаторів несправності


Індиатори цієї групи свідчать про різні поломки або збої в системах. Червоні індикатори панелі приладів майже завжди аварійні, це сигнал тривоги і повідомлення про серйозну несправність. Нерідко червоний індикатор означає заборону на певні дії: роботу двигуна, продовження руху або використання системи. Експлуатація автомобіля повинна бути невідкладно припинена до усунення причини появи попереджувального червоного сигналу.

Навіщо знати значення сигналів?

Індикатори на панелі приладів інформують водія про роботу різних систем автомобіля.

Це важливий інструмент взаємодії з водієм, тому необхідно знати, що ховається за тією чи іншою іконкою.

Ігнорування сигналів може призвести до значних втрат, у тому числі фінансових.

Оберіть сигнал, щоб дізнатися більше