Відгуки користувачів

Ваші відгуки та пропозиції надзвичайно важливі для нас, адже вони допомагають нам вдосконалюватись та робити сайт кращим

Напишіть нам

Відгуки доступні зареєстрованим користувачам

Дякуємо за розуміння!

Всі відгуки

Любов Мотас
Любов Мотас 2024-06-25

Все чудово. Питання збігаються з питаннями на іспиті . Все чітко зрозуміло, дякую

Яр
Яр 2024-06-25

Дякую, здав з першого разу.

Влас
Влас 2024-06-22

Дякую за можливість отримання вичерпної інформації для для вивчення правил дорожнього руху.

Андрій
Андрій 2024-06-22

Команда ресурсу manualov.net робить свою справу дуже добре. Мені подобається. Дякую

Анна Сергеевна
Анна Сергеевна 2024-06-16

Чудовий сервіс! В 2022 році здала теоретичний екзамен з першого разу 20/20 завдяки тестуванням Manualov.net. Тренувалася винятково тут

Александр Дядечко
Александр Дядечко 2024-06-16

Дуже допомогли,іспит склав з першої спроби!Дуже задоволений!

Mykola Pavlov
Mykola Pavlov 2024-06-14

Дуже класний сервіс! Все дуже зручно, можна тренуватись хоч кожен день. Питання такі ж самі, як на іспиті, тож не було жодних сюрпризів. Дуже задоволений!

FBI-SWAT
FBI-SWAT 2024-06-12

Неймовірно зручний сайт! Проходила тут тести кілька тижнів перед іспитом. Дуже допомогло розібратися з усіма нюансами. Особистий кабінет і статистика – це просто чудово! Єдине маленьке зауваження - зображення на іспиті інші (але по змісту аналогічні)

Valerchik
Valerchik 2024-06-11

Крутий сайт для підготовки! Усі питання з поясненнями, що дуже допомагає зрозуміти матеріал. Завдяки цьому сайту здав іспит з першого разу. Рекомендую всім, хто готується до ПДР!

Smile KSSmile
Smile KSSmile 2024-06-09

Ну, я не вірив, що можна підготуватись онлайн, але цей сайт реально працює. Питання такі ж, як на іспиті, плюс є пояснення. Дуже круто! І тепер я за кермом!

Володимир
Володимир 2024-06-07

Тренажер досить непоганий. Питання збігаються з іспитовими, що дуже допомогло. Проте хотілося б більше нових питань для різноманіття.

Наталія Некрасова
Наталія Некрасова 2024-06-03

Дуже зручний сайт для підготовки до іспиту. Питання такі ж, як і на іспиті, тому не було сюрпризів. Статистика в особистому кабінеті – це взагалі супер! Дуже допомогло!

Igor NEWB
Igor NEWB 2024-06-02

Всі питання і відповіді детально розписані. Дуже зручно проходити тести і бачити свої помилки. Завдяки цьому сайту здав іспит з першого разу. Дуже вдячний!

Velar
Velar 2024-05-31

Сайт надає користувачам можливість проходити тести з ПДР онлайн, що значно полегшує підготовку до державного іспиту. Тестові питання відповідають офіційним питанням, затвердженим Головним сервісним центром МВС, що забезпечує високу точність та актуальність тренажера. Крім того, сайт пропонує детальні пояснення до кожного питання, що дозволяє користувачам не просто запам'ятовувати правильні відповіді, а й розуміти логіку та правила дорожнього руху. Особистий кабінет зі статистикою дозволяє користувачам відстежувати свої помилки та прогрес, що є надзвичайно корисним для ефективної підготовки. Також варто відзначити, що інтерфейс сайту зручний і інтуїтивно зрозумілий, що робить процес навчання приємним та ефективним.