Головна Автопрограми Автобізнес

Опендатабот — країна у смартфоні

Оціни!
Google Play Protect4 цікавилися
Опендатабот — країна у смартфоні
Опендатабот — країна у смартфоні
Опендатабот — країна у смартфоні
Опендатабот — країна у смартфоні
Опендатабот — країна у смартфоні
Опендатабот — країна у смартфоні

Знайдіть потрібну вам інформацію про людей чи компанії за декілька хвилин. Додаток шукає дані виключно в офіційних та відкритих джерелах — у понад 20-ти державних реєстрах в тому числі ЄДР. Також він може відстежувати зміни у цих даних — просто створюйте сповіщення.

Версія Android:5.0 та новіші

Версія додатку:1.15.9

Розмір:11 Mb

безкоштовний додаток
Попередження

Безкоштовний додаток для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android, за допомогою якої значно спроститься експлуатація вашого автомобіля. Величезна кількість корисних функцій та безкоштовне завантаження за прямим посиланням на ваш пристрій.

Завантаження

Щоб почати користуватися додатком, вам необхідно перейти за посиланням Завантажити, підтвердити ознайомлення з умовами використання та встановити його на ваш пристрій. Це цілком безпечно. Усі програми перевірені антивірусом Google Play Protect. Докладніше про те, як завантажити та встановити додаток.

Опендатабот — країна у смартфоні

безкоштовний додаток для Android

Інформація про людей. Чи перебуває людина у розшуку? Чи має борги, судимості, заборони виїзду-в'їзду в країну, чи сплачує аліменти? Чи має людина зареєстрований ФОП та яка є інформація за ним, наприклад, статус чи податковий борг.

Інформація про авто. Ви можете знайти власника машини та всі його авто, пробити номери авто, рік випуску машини, наявність ліцензії, VIN-номер, дізнатися, чи дійсний техпаспорт, чи власник авто має ліцензію та чи проходив перевірки (для пасажирського транспорту).

Інформація про штрафи за порушення ПДР. Для перевірки несплачених штрафів за порушення правил дорожнього руху надішліть чатботу ваш ІНН. Чатбот покаже усі актуальні штрафи, які одразу ж можна буде погасити. Також у додатку можна сплатити штраф за номером постанови.

Моніторинг штрафів ПДР. Зробіть безкоштовний моніторинг штрафів ПДР власників авто, який сповістить про новий штраф з системи відеофіксації порушень ПДР.

Інформація про бізнес. Коли вашу фірму перевірятимуть? Чи є порушення в інших компаній? Як отримати повну виписку з реєстру?
Додаток дозволяє перевірити фактично будь-яку інформацію про підприємців і компанії за кодом ЄДРПОУ та/або назвою. Ви можете отримати дані про податковий статус, борги, стан виплати зарплат, суди, провадження, санкції, плани та результати перевірок, власність, статус банкрутства тощо.

Інформація про нерухомість. З застосунком можна відслідковувати об'єкти нерухомості та отримувати сповіщення, коли вони з'являються чи зникають із власності.

Інформація про судові справи та розклади засідань. Додаток надає інформацію про судові справи за номером, про позови до суду за ПІБ людини або назвою компанії, про виконавчі провадження, може перевірити адвокатську ліцензію, відстежувати судові рішення за ключовими словами чи дізнатися про позов до суду, якщо не прийшло письмове сповіщення.

Основні функції додатку:

  • простий та швидкий доступ до потрібної вам інформації
  • додаток здійснює пошук відразу у 20-ти державних реєстрах
  • тільки достовірна інформація з офіційних джерел
  • всі дані у вашому смартфоні за декілька хвилин
  • створення сповіщень про зміни у даних запитуваного об'єкту.
Чому саме цей додаток

Чому саме цей додаток?

Безкоштовне завантаження та встановлення за прямим посиланням з Google Play

Додаток перевірений вбудованим антивірусом Google Play Protect

Надійний додаток для Android за відгуками користувачів

Кабінет водія

Кабінет водія

Встановити додаток
Перемога – мапи та довідник

Перемога – мапи та довідник

Встановити додаток
Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Beep! Штрафи ПДР, АЗС, паркінг

Встановити додаток
Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Parkopedia - додаток для пошуку парковок

Встановити додаток
Waze: GPS, затори й навігація

Waze: GPS, затори й навігація

Встановити додаток
Коментарі

Щоб мати змогу залишати коментарі, увійдіть на сайт або зареєструйтесь

Velar
Velar 2022-12-18 10:00

Перевіряю пропозиції по співробітництву, які мені надходять. Дуже корисний інструмент для виявлення шахраїв та сумнівних партнерів. Дякую розробникам.

Володимир
Володимир 2022-12-18 10:01

Все працює. Не без деяких багів в UI, але все ж добре та досить швидко формує запити