Головна Тести ПДР Залізничні переїзди
Залізничні переїзди
з коментарями, поясненнями до запитань та правильними відповідями
Ви відповіли на 0 питань та маєте 0 правильних відповідей
Перегляньте ваші результати
Як водій чорного автомобіля має вчинити в цій ситуації?
Під'їжджаючи до переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов'язаний керуватися вказівками і сигналами чергового по переїзду, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і дорожньою розміткою, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд (локомотив, дрезина). Рух через переїзд забороняється, якщо увімкнено заборонний сигнал світлофора чи звуковий сигнал незалежно від наявності та положення шлагбаума.
Чи дозволено водію синього автомобіля здійснити обгін?
Обгін заборонено на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними. Так як водій синього автомобіля вже переїхав залізничний переїзд, а розмітка та знаки, що забороняють здійснити обгін, відсутні, йому дозволено здійснити обгін.
Чи дозволено водію здійснити розворот в цьому місці?
Розмітка поділяє транспортні потоки протилежних напрямків і позначає межі смуг руху на дорогах; позначає межі ділянок проїзної частини, на які в'їзд заборонено; позначає межі місць для стоянки транспортних засобів, майданчиків для паркування і край проїзної частини доріг, не віднесених за умовами руху до автомагістралей. Лінію перетинати забороняється.
Де водій повинен зупинитися перед залізничним переїздом за відсутності засобів організації дорожнього руху?
Для пропуску поїзда, що наближається, і в інших випадках, коли рух через залізничний переїзд заборонено, водій повинен зупинитися перед дорожньою розміткою (стоп-лінією), дорожнім знаком , шлагбаумом чи світлофором так, щоб бачити сигнали, а якщо засоби організації дорожнього руху відсутні — не ближче 10 м до найближчої рейки.
Чи дозволено водію проїхати без зупинки через залізничний переїзд?
Знак забороняє проїзд без зупинки перед розміткою , а якщо вона відсутня — перед знаком. Якщо знак встановлений перед залізничним переїздом, що не охороняється та не обладнаний світлофорною сигналізацією, водій повинен зупинитися перед стоп-лінією, а за її відсутності — перед цим знаком.