Білет тестів ПДР №65
з коментарями, поясненнями до запитань та правильними відповідями
Ви відповіли на 0 питань та маєте 0 правильних відповідей
Перегляньте ваші результати
Чи має право пішохід вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху?
Пішохід має право вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху.
Ви водій білого автомобіля, вирішили перестроїтись ліворуч, а водій сірого автомобіля одночасно з Вами вирішив перестроїтись праворуч. Ви:
У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися. За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.
Яка максимальна швидкість встановлена для автомобіля в цьому місці (крім транспортних засобів, якими керують водії зі стажем до 2-х років)?
Поза населеними пунктами на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком дозволяється рух із швидкістю:
a) автобусам (мікроавтобусам), що здійснюють перевезення організованих груп дітей, легковим автомобілям з причепом і мотоциклам — не більше 80 км/год.;
б) транспортним засобам, якими керують водії із стажем до 2 років, — не більше 70 км/год.;
в) вантажним автомобілям, що перевозять людей у кузові, та мопедам, — не більше 60 км/год.;
г) автобусам (за винятком мікроавтобусів) — не більше 90 км/год.;
ґ) іншим транспортним засобам: на автомобільній дорозі, що позначена дорожнім знаком — не більше 130 км/год., на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год., на інших автомобільних дорогах — не більше 90 км/год.
Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін синього так, як показано на малюнку?
Знвак разом з знаком (який проїзджає вантажний автомобіль) поза населеними пунктами встановлюється на відстані щонайменше 50 м до початку небезпечної ділянки. Обгін на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними заборонено.
Чи дозволено Вам повернути праворуч у даній ситуації при ввімкненому червоному сигналі світлофора?
Під час руху в напрямку стрілки, ввімкнутої в додатковій секції одночасно з жовтим або червоним сигналом світлофора, водій має дати дорогу транспортним засобам, що рухаються з інших напрямків. Під час руху в напрямку стрілки зеленого кольору на таблиці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора із вертикальним розташуванням сигналів, водій повинен зайняти крайню праву (ліву) смугу руху та дати дорогу транспортним засобам і пішоходам, що рухаються з інших напрямків.
Яка черговість проїзду транспортних засобів на даному перехресті?
На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч, крім перехресть, де організовано круговий рух. На будь-якому нерегульованому перехресті трамвай, незалежно від напрямку його подальшого руху, має перевагу перед нерейковими транспортними засобами, що наближаються до нього по рівнозначній дорозі, крім перехресть, де організовано круговий рух.
Який із зображених дорожніх знаків повторюється перед небезпечними ділянками дороги в населених пунктах?
Знаки та пустановлюються поза населеними пунктами на відстані 150-300 м, у населених пунктах на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюються і на іншій відстані, яка зазначається на табличці . Поза населеними пунктами і в населених пунктах знаки повторюються. Наступний знак встановлюється на відстані щонайменше 50 м до початку небезпечної ділянки.
Даний дорожній знак попереджає:
Знак позначає прилягання другорядної дороги з лівого боку. Знак установлюються поза населеними пунктами на відстані 150-300 м, у населених пунктах на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюються і на іншій відстані, яка зазначається на табличці . Зображення прилягань на знаку відповідає реальній конфігурації перехрестя.
Який із зображених дорожніх знаків забороняє рух з більшою швидкістю, ніж зазначено на знакові?
Знак забороняє рух із швидкістю, що перевищує зазначену на знаку.
Зона дії знаку - від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, - до кінця населеного пункту. Дія знаку не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.
Дія знаку, що встановлений перед населеним пунктом, позначеним знаком , поширюється до цього знака.
Зона дії знаку може бути зменшена установленням у кінці зони його дії знаку .
Зона дії знаку може бути зменшена зміною на знаку величини максимальної швидкості руху.
Хто з водіїв має перевагу під час зустрічного роз'їзду в даній ситуації?
Знак забороняє в’їзд на вузьку ділянку дороги, якщо це може утруднити зустрічний рух. Водій повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, що розташовані на вузькій ділянці. Знак встановлюється безпосередньо перед вузькою ділянкою дороги.
Який орган має право розглядати оскарження адміністративного затримання, особистого огляду, огляду речей, огляду, а також вилучення речей і документів, у тому числі посвідчення водія?
Стаття 267 КУпАП. Адміністративне затримання, особистий огляд, огляд речей і вилучення речей та документів можуть бути оскаржені зацікавленою особою у вищестоящий орган (вищій посадовій особі) стосовно органу (посадовій особі), застосував ці заходи, прокуророві або до суду