Білет тестів ПДР №72
з коментарями, поясненнями до запитань та правильними відповідями
Ви відповіли на 0 питань та маєте 0 правильних відповідей
Перегляньте ваші результати
Чи призначена пішохідна доріжка для руху велосипедистів?
Чи призначена пішохідна доріжка для руху осіб, які рухаються в кріслах колісних без двигуна?
Чи призначена пішохідна доріжка для руху осіб, які ведуть мопед?
На якому з наведених малюнків зображено перехрестя:
Чи дозволено Вам закріпити номерний знак так, як показано на малюнку?
На механічних транспортних засобах (за винятком трамваїв і тролейбусів) і причепах у передбачених для цього місцях встановлюються номерні знаки відповідного зразка.
Чи дозволено пішоходам переходити проїзну частину на цій ділянці дороги?
Пішоходам забороняється переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження.
Велосипедисту під час руху на велосипеді забороняється:
Велосипедисту забороняється:
a) керувати велосипедом з несправним гальмом,звуковим сигналом,а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості — з вимкненим ліхтарем(фарою) чи без світлоповертачів;
б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів,а також по проїзній частині,коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках(крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);
г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;
ґ) їздити,не тримаючись за руль,та знімати ноги з педалей(підніжок);
д) перевозити пасажирів на велосипеді(за винятком дітей до 7 років,які перевозяться на додатковому сидінні,обладнаному надійно закріпленими підніжками);
е) буксирувати велосипеди;
є) буксирувати причеп,не передбачений для експлуатації з велосипедом.
Чи дозволено Вам у зображеній ситуації рух прямо?
Знак забороняє в’їзд усіх транспортних засобів з метою:
запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;
запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком ;
організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо;
запобігання в’їзду на окрему смугу руху, при цьому знак повинен застосовуватися разом з табличкою ;
запобігання в’їзду на дороги, що безпосередньо простягаються у межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у провадженні відповідно до законодавства і за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції і органів прокуратури під час виконання оперативних та службових завдань).
Дія знаку не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами.
Зона дії знаку - від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, - до кінця населеного пункту. Дія знаку не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.
Який із зображених дорожніх знаків забороняє зупинку транспортних засобів?
Знак забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).
Дія знаку не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами.
Дія знаку, за наявності під ним таблички , не поширюється на водіїв з інвалідністю, які керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком “Водій з інвалідністю”, на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажирів (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності).
Зона дії знаку - від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, - до кінця населеного пункту. Дія знаку не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.
Дія знаку поширюється лише на той бік дороги, на якому він встановлений.
Зона дії знаку може бути зменшена табличкою на початку зони дії, а також установленням у кінці його зони дії дублюючого знаку з табличкою .
Знак може застосовуватися разом з розміткою , при цьому зона його дії визначається за протяжністю лінії розмітки.