Головна Новини ТОП

ТОП | Тільки найцікавіші новини

ТОП
Названо найпопулярніші автомобілі в світі

Аналітичне агентство focus2move опублікувало дані про найпопулярніші моделі авто на світовому ринку.

ТОП
Як виглядає найдорожчий автомобіль у світі

Суперкар Mercedes-Benz 300 SLR 1955 встановив новий рекорд вартості автомобіля. На закритому аукціоні в штутгартському музеї Mercedes-Benz його продали за карколомні 142 мільйони доларів

ТОП
ТОП-5 найгірших танків у світі

Російське вторгнення в Україну знову повернуло застарілу методику війни – а саме, з використанням танків. Наприкінці лютого за командою президента рашки володимира пітуна понад 1000 танків взяли участь у вторгненні на незалежну державу. Результатом стали шість тижнів напруженої, важкої війни, масштабів якої не було в Європі з часів Другої світової війни, коли танки воюють з обох сторін.

ТОП
Citroen C4 визнано «Автомобілем року в Україні»

Цьогоріч війна внесла свої корективи у буденне та звичне життя, але як і раніше організатори Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні» оголосили переможця акції. Дана акція проводиться в Україні з 2001 року і обов'язково буде проводитися і надалі. Ще до війни вдалося провести онлайн-голосування громадського жюрі, та проведено фінальний тест-драйв претендентів і голосування Експертного журі, яке відбулося за тиждень до початку війни.