Головна Новини McLaren

McLaren | Тільки найцікавіші новини

McLaren
McLaren представив ексклюзивну версію суперкара Senna

Британська компанія McLaren підготувала особливу модифікацію суперкара Senna на честь перемоги бразильського гонщика на Гран-прі Мексики у 1989 році. Версія XP El Triunfo Absoluto створена спеціалістами підрозділу McLaren Special Operations (MSO) і буде виготовлена в єдиному екземплярі.

McLaren
Для Канади збудували унікальні McLaren 720S

Канадська компанія Pfaff Automotive Partners, яка є офіційним дилером британської марки McLaren, замовила у виробника спортивних автомобілів десяток ексклюзивних 720S. Оформлення автомобілів лімітованої серії присвятили Канаді та епізодам з історії бренду Брюса Макларена, пов'язаним із Країною кленового листа. А приводом для створення спеціальних машин дилеру стало 10-річчя офіційної присутності McLaren Automotive в Канаді, яке настало в 2022 році.

McLaren
McLaren зробив чорні суперкари з яскравими салонами

Як і всі виробники дорогих автомобілів, McLaren пропонує для своїх клієнтів широкі можливості для персоналізації та індивідуалізації спорткарів. Роботою із втілення побажань покупців у життя займається заводський підрозділ McLaren Special Operations, який готовий зробити все, що захоче власник. Наприклад, зробити темний кузов у поєднанні з яскравим інтер'єром. Щоправда, знайти згодом покупців на такі незвичайні варіанти автомобілів непросто.