Головна Новини Porsche

Porsche | Тільки найцікавіші новини

Porsche
Porsche прозвітував про рекордні показники та офіційно анонсував Cayenne EV

Компанія Porsche підбила підсумки минулого року: згідно з офіційним звітом виробника, виручка 2022-го склала 37,6 млрд євро, що на 13,6% більше, ніж роком раніше. При цьому операційний прибуток дорівнював 6,8 млрд євро: цей показник перевищує торішній на 27,4%. Крім того, у Porsche зазначили, що операційна рентабельність продажів зросла з 16% до 18%. У компанії назвали ці показники рекордними, щоправда, не уточнили за який період. Сукупні глобальні продажі автомобілів марки минулого року склали 309 884 екземпляри (на 2,6% більше, ніж 2021-го).

Porsche
Brabus представив свою версію спорткара Porsche 911

У ательє Brabus вирішили доопрацювати спорткар 911 покоління 992 у версії Turbo S. При цьому пропонуються деталі як для автомобіля у варіанті купе, так і модифікації з відкритим верхом.

Porsche
TechArt додав вуглепластику новому Porsche 911 GT3

Компанія, яка відома своїми проектами на базі різних моделей Porsche, взялася за найсвіжішу модифікацію купе покоління 992. Флагманський 911 у трековому виконанні GT3 та його «цивільна» модифікація GT3 Touring отримали нові деталі від TechArt. При цьому тюнінг-ательє взялося за модернізацію спорткара з кузова, коліс та аксесуарів для інтер'єру, але технічних змін для новітньої дводверки фахівці поки що не анонсували.