Головна Новини Rolls-Royce

Rolls-Royce | Тільки найцікавіші новини

Rolls-Royce
Rolls-Royce Phantom Syntopia: оформлення у вигляді хвиль, оздоблення шовком та ароматизація салону

Історія Rolls-Royce Phantom налічує майже століття: випуск моделі стартував ще в 1925 році. Седан актуального восьмого покоління, основою якого лягла платформа Architecture of Luxury, з'явився 2017-го, а оновлення він пережив навесні минулого року. Згідно зі статистикою Carsalesbase, минулого року продажі люксової «чотирьохдверки» в Європі зросли вдвічі: за січень-листопад (даних за весь рік поки що немає) клієнти купили 81 екземпляр, тоді як за перші 11 місяців 2021 року було реалізовано лише 40 одиниць.

Rolls-Royce
Електричний Rolls-Royce Spectre: 3 тонни ваги, дивні фари та 520 кілометрів на одній зарядці

Чарльз Роллс, один із двох засновників британської компанії, пророкував електричне майбутнє автопрому ще в 1900 році, але знадобилося понад 120 років еволюції та жорстка екологічна доктрина провідних економік світу, щоб його прогноз справдився. До 2030 року Rolls-Royce повністю переключиться на електромобілі, а Spectre - перший у черзі майбутніх батарейних новинок.

Rolls-Royce
Компанія Rolls-Royce представила другий екземпляр наддорогої моделі Boat Tail

На конкурсі елегантності Вілла д'Есте в Італії компанія Rolls-Royce представила другий екземпляр лімітованої моделі Boat Tail, тираж якої обмежиться лише трьома машинами.

Rolls-Royce
Кросовер Rolls-Royce Cullinan отримав версію для важкого бездоріжжя

Ательє Delta4x4 отримало замовлення на переобладнання Rolls-Royce Cullinan. Перетворення кросовера у «всюдихід» обійдеться клієнту з Аравійського півострова приблизно 150 тисяч євро.