Головна Новини Вторгнення росії в Україну

Вторгнення росії в Україну | Тільки найцікавіші новини

Вторгнення росії в Україну
Новий пакет військової допомоги Україні, основне про бронемашини MaxxPro

Збройні Сили України і раніше мали на озброєнні американські бронемашини M1224 MaxxPro класу MRAP. Але незабаром вони поповняться ще двома сотнями екземплярів, які обіцяні в черговій партії допомоги, разом з чотирма додатковими ракетними системами М142 HIMARS.

Вторгнення росії в Україну
Коли Німеччина все ж таки передасть Україні важке озброєння

Німеччина, будучи одним із найбільших експортерів озброєння – у 2021 році продажі склали близько 7 млрд євро, водночас не поспішає постачати важкі його зразки в Україну. До нашої армії не передано ще жодної гаубиці, БМП чи танка. Поки що ЗСУ отримали лише переносні протитанкові ракетні комплекси, ПЗРК Stinger, міномети, кулемети, а також вантажівки та бронеавтомобілі. Про це повідомив видання посол України у Німеччині Андрій Мельник.

Вторгнення росії в Україну
КрАЗ - головні колеса української армії

Вантажівка й досі залишається основним транспортом будь-якої армії. Одна з найпоширеніших машин українського війська – вітчизняний шестиколісний КрАЗ-6322. Важко перелічити усі види озброєнь, які він несе на собі, допомагаючи бити ворога на усіх напрямках. Нижче - кілька найцікавіших ролей цього повнопривідного велетня.

Вторгнення росії в Україну
Найновіша САУ Dita може надійти в Україну

Україна веде перемовини про постачання нашим збройним силам самохідної гаубиці Dita, презентованої на закритій виставці озброєнь лише рік тому. Нижче наведено ту нечисленну інформацію, що просочилася через кордони секретності.

Вторгнення росії в Україну
Історичний закон про ленд-ліз для України: що це нам дасть

9 травня, відбулась історична подія — Президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України (Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022). Підписання закону S. 3522 «Акт про ленд-ліз на захист демократії в Україні від 200 року» відбулося в Білому домі.