Головна Новини Вторгнення росії в Україну

Вторгнення росії в Україну | Тільки найцікавіші новини

Вторгнення росії в Україну
Abrams чи Leopard: який танк краще

Країни НАТО обіцяють передати Україні два види танків - американські Abrams та німецькі Leopard. Вони мають багато спільного, але є і суттєві відмінності. Які ж краще на полі бою?

Вторгнення росії в Україну
Новий пакет військової допомоги Україні, основне про бронемашини MaxxPro

Збройні Сили України і раніше мали на озброєнні американські бронемашини M1224 MaxxPro класу MRAP. Але незабаром вони поповняться ще двома сотнями екземплярів, які обіцяні в черговій партії допомоги, разом з чотирма додатковими ракетними системами М142 HIMARS.

Вторгнення росії в Україну
Коли Німеччина все ж таки передасть Україні важке озброєння

Німеччина, будучи одним із найбільших експортерів озброєння – у 2021 році продажі склали близько 7 млрд євро, водночас не поспішає постачати важкі його зразки в Україну. До нашої армії не передано ще жодної гаубиці, БМП чи танка. Поки що ЗСУ отримали лише переносні протитанкові ракетні комплекси, ПЗРК Stinger, міномети, кулемети, а також вантажівки та бронеавтомобілі. Про це повідомив видання посол України у Німеччині Андрій Мельник.

Вторгнення росії в Україну
КрАЗ - головні колеса української армії

Вантажівка й досі залишається основним транспортом будь-якої армії. Одна з найпоширеніших машин українського війська – вітчизняний шестиколісний КрАЗ-6322. Важко перелічити усі види озброєнь, які він несе на собі, допомагаючи бити ворога на усіх напрямках. Нижче - кілька найцікавіших ролей цього повнопривідного велетня.

Вторгнення росії в Україну
Найновіша САУ Dita може надійти в Україну

Україна веде перемовини про постачання нашим збройним силам самохідної гаубиці Dita, презентованої на закритій виставці озброєнь лише рік тому. Нижче наведено ту нечисленну інформацію, що просочилася через кордони секретності.