Головна Новини Cadillac

Cadillac | Тільки найцікавіші новини

Cadillac
Оновлений Cadillac XT4: зовнішність «під Lyriq» та новий салон

Компактний кросовер Cadillac XT4 з'явився у 2018 році, виробництво цієї моделі зараз налагоджено у США та Китаї. Тепер настав час для планового рестайлінгу. Зазначимо, зовнішність SUV вже не секрет: минулого місяця знімки оновленого автомобіля з'явилися в базі китайського Мінпрому. Наразі новинку офіційно представив американський офіс компанії.

Cadillac
Ще один кросовер GM - у Cadillac Lyriq може з'явитися молодший брат

Бренд Cadillac входить до складу американського концерну GM. Судячи зі статистики Carsalesbase, протягом кількох років продаж автомобілів марки на домашньому ринку знижувався. Наприклад, за підсумками 2021 року американці купили 118 331 шт., що на 8,6% менше, ніж у «ковфдному» 2020-му. Цього року мінус набагато скромніший: дилери реалізували у Штатах 95 591 шт. (На 0,3% менше, ніж роком раніше). У компанії припускають, що повернутися до зростання бренду допоможуть електричні новинки.

Cadillac
Cadillac Celestiq: дизайн у стилі Lyriq, цифрова передня панель та новий автопілот

Бренд Cadillac, що належить концерну General Motors, зараз розвиває власну лінійку електромобілів. Її первістком став кросовер Lyriq, представлений у серпні 2020 року, продаж цієї моделі на домашньому ринку стартував наприкінці весни 2022-го. Надалі «зелене» сімейство розширять за рахунок дорогого флагманського фастбека, який отримає ім'я Celestiq. Компанія показала новинку у статусі передсерійного концепту.

Cadillac
Cadillac готує флагманський фастбек і ділиться тизерами Celestiq напередодні прем'єри

Марка Cadillac входить до складу американського концерну General Motors. Результати автомобілів бренду в Штатах практично безперервно знижуються з 2016-го (виняток - 2019 з 1-відсотковим приростом). Протягом 2021-го дилери реалізували на домашньому ринку 118 331 шт., що на 8,6% менше, порівняно з «ковідним» 2020-м. Цього року Cadillac залишається в мінусі: за перше півріччя дилери реалізували 61 919 автівок, що на 15,6% менше, ніж у січні-червні 2021-го.

Cadillac
Новий кросовер Cadillac Escalade-V отримає найпотужніший двигун GM

Новий Cadillac Escalade-V стане потужнішим і, як наслідок, швидшим у порівнянні з актуальною версією. Авто отримає 6,2-літровий компресорний бензиновий двигун на 682 кінські сили (885 Нм).