Головна Новини Ferrari

Ferrari | Тільки найцікавіші новини

Ferrari
Тюнінг-ательє Mansory зробило дуже зелену Ferrari Roma

Тюнінг-ательє Mansory, відоме своїми незвичайними проектами та радикальними аеродинамічними обвісами, повернулося до своїх звичних проектів – створення помітних та епатажних автомобілів. Цього разу у якості базової моделі німецькі фахівці взяли досить лаконічне і скромне купе Ferrari Roma, яке за рахунок доробок і особливого забарвлення перетворили на унікальний проект Mansory Tempesta Verde. Головною фішкою спорткара став двоколірний кузов із використанням яскраво-зеленого та білого кольорів.

Ferrari
Mansory перетворила Ferrari 812 GTS у Stallone Tempesta Nera

У 2022 році тюнінг-ательє Mansory, яке зробило собі ім'я на доопрацюванні дорогих автомобілів у епатажному стилі, анонсувало програму Mansory Bespoke. У рамках такого комплексу модернізації мається на увазі ще глибший рівень персоналізації, ніж стандартний набір доробок від німецьких фахівців. Ще однією ілюстрацією можливостей компанії став родстер Ferrari 812 GTS, перетворений на спорткар Stallone Tempesta Nera.

Ferrari
Останній бастіон пав. Ferrari представила свій перший в історії марки кросовер

Скудерія Ferrari представила довгоочікуваний перший у своїй історії кросовер на ім'я Purosangue, що в перекладі з італійської означає «чистокровний». Багато чого в ньому зроблено не так, як у конкурентів: Purosangue – єдиний сучасний кросовер з атмосферним V12, компонуванням transaxle та унікальною системою повного приводу. До того ж Purosangue виявився найпотужнішим серійним кросовером у світі, обійшовши люксовий Aston Martin DBX707 (707 к.с.) та простонародний Dodge Durango SRT Hellcat (720 к.с.).

Ferrari
Ательє Mansory доопрацювало супергібрид Ferrari SF90 Stradale

Фахівці тюнінг-ательє Mansory модернізували гібридний суперкар Ferrari SF90 Stradale.

Ferrari
В палітрі Ferrari з'явився «формульний» червоний колір

Автомобілі Ferrari асоціюються із відтінками червоного кольору, головним з яких є Rosso Corsa. «Гоночний червоний» з 1920-х років вважався гоночним кольором Італії, в який фарбувалися машини команд із цієї країни, а згодом марка зробила цей колір своїм фірмовим. З урахуванням численних варіантів червоного кольору, доступних для різних моделей Ferrari, не дивно, що на панелі автовиробника з'явився ще один. І теж пов'язаний із перегонами.