Головна Новини Land Rover

Land Rover | Тільки найцікавіші новини

Land Rover
Land Rover Defender отримав заряд потужності від Manhart

Тюнери надали британському позашляховику ексклюзивний зовнішній вигляд, встановивши фірмову решітку радіатора і бампери. Також йому дісталися чорні глянцеві розширювачі колісних арок і 24-дюймові колеса Forged Line, взуті в шини 295/30ZR24. Для тих, хто має намір використовувати машину на бездоріжжі, фахівці запропонували 22-дюймові диски Concave One з більш агресивними шинами.

Land Rover
Найбільший Land Rover Defender дебютував без V8

Компанія Land Rover офіційно представила найбільший Defender у лінійці: модель отримала індекс 130, багате стандартне оснащення, вісім посадочних місць (2+3+3) та кілька варіантів моторів, але без V8 – потужну «вісімку» для Defender 130, всупереч очікуванням, не заявлено. Прийом замовлень вже відкритий: наприклад, у США ціни починаються від 68 тисяч доларів, тобто новинка майже на 18 тисяч доларів дорожча за Defender 110.

Land Rover
Manhart анонсував проект доопрацювання нового Defender

Тюнінг-ательє Manhart, відоме своїми проектами на базі переважно німецьких моделей, анонсувало комплексне доопрацювання для нового британського позашляховика. Вслід за тюнінговим Range Rover в компанії підготували деталі для Land Rover Defender, який отримає змінений зовнішній вигляд і потужніший двигун. Поки що весь комплект доробок існує лише у вигляді комп'ютерних рендерів, але незабаром обіцяють показати реальний автомобіль від Manhart.

Land Rover
Подивіться на ралійний Land Rover Defender із лівреєю, присвяченою Джеймсу Бонду

У 2022 році кінофраншизі про Джеймса Бонда виповнюється 60 років. До цієї події Land Rover підготував спеціальний гоночний Defender, який візьме участь у ралі-рейді Bowler Defender Challenge у Північному Уельсі. Від стандартного позашляховика «бондівську» версію відрізняє золота ліврея — на капоті та багажних дверях перераховані назви всіх 25 фільмів про агента 007, а на дах та бічні двері нанесені ювілейні логотипи.