Головна Новини Lexus

Lexus | Тільки найцікавіші новини

Lexus
Lexus представив кросовер RX нового покоління

Марка Lexus офіційно представила кросовер RX п'ятого покоління. Знаменуючи собою «наступний розділ» в історії даної моделі, автомобіль отримав новий дизайн, перероблену архітектуру інтер'єру і чотири силових агрегати на вибір, три з яких - гібридні.

Lexus
Lexus UX покращили керованість та мультимедійку

Компанія Lexus представила оновлений UX. Субкомпактному кросоверу посилили кузов, перекалібрували асистуючу електроніку та оновили мультимедійну систему. Версія F Sport, окрім іншого, отримала поперечний демпфер Yamaha у задній осі, а також нову розпірку між передніми стійками. Продажі покращеного UX почнуться влітку цього року.

Lexus
Lexus представив нову колекційну версію моделі LC

З моменту появи першого Lexus Inspiration Series минуло вже п'ять років. Такі машини продають невеликим тиражем, в одну-дві сотні екземплярів, і, як правило, вони відрізняються декором та оснащенням. До 2022 спеціально для американців підготовлена чергова ітерація Lexus LC 500 Inspiration Series. Купе та кабріолет запропоновані тільки в сірому кольорі Iridium, з унікальними 21-дюймовими колесами та інтер'єром у чорних та темно-червоних тонах, як у представленого напередодні LC Hokkaido Edition.