Mercedes-Benz - останні автоновини


Mansory доопрацювала Mercedes-Maybach GLS

Тюнінг-ательє Mansory останнім часом зосередилося на доробках автомобілів Mercedes-Benz. Цього разу у фокусі уваги компанії виявився не просто Mercedes-Benz, а представник флагманського суббренду Maybach, який вже із заводу відрізняється багатшою та розкішною комплектацією. Але цього Mansory здалося мало і в ательє взялися за модернізацію кросовера Mercedes-Maybach GLS, який вже у стоковумі вигляді вважається одним із найдорожчих та комфортніших автомобілів у світі.

Компанія Mercedes-Benz відзначила 55-річчя Mercedes-AMG випуском ювілейних автомобілів на базі AMG GLE

На честь 55-річчя підрозділу Mercedes-AMG компанія Mercedes-Benz випускає чотири ювілейні моделі Edition 55, які побудовані на базі AMG GLE та AMG GLE Coupe 2023 модельного року. Старт продажів очікується наприкінці цього року.

Mansory допрацював Mercedes-Benz S-Class із мотором V8

Німецьке тюнінг-ательє Mansory зробило собі ім'я на комплексному і досить божевільному, як мінімум з погляду дизайну, доопрацювання автомобілів. Твори компанії Куроша Мансорі славляться різноманіттям складних елементів, радикальними колірними рішеннями та незвичайними поєднаннями матеріалів. Тим дивніше бачити надскромний за мірками Mansory тюнінг седана Mercedes-Benz S-Class покоління W223, який абсолютно не виглядає як продукт епатажного ательє.

Mercedes-Benz показав новий G 63 4x42

Компанія Mercedes-Benz опублікувала фотографії та частково розкрила характеристики нового Mercedes-AMG G 63 4x4². Позашляховик отримав підвіску з бортовими редукторами, 361-міліметровий дорожній просвіт, 585-сильний турбований двигун об'ємом чотири літри, новий декор та 22-дюймові колеса. Імовірно, його ціна складе 250 тисяч євро.

RENNtech зробив найпотужніший у світі Mercedes-AMG GT Black Series

Мотористи німецької майстерні RENNtech представили свій черговий проект, у рамках якого тюнери взялися за доопрацювання Mercedes-AMG GT. Причому тюнінг-ательє, яке спеціалізується на модернізації автомобілів саме Mercedes-Benz і Mercedes-AMG, обрало як платформу найекстремальніший Mercedes-AMG, випущений обмеженим тиражем. Йдеться про модель з лінійки Black Series, конкретний екземпляр якої зробили найпотужнішим у світі серед собі подібних.