Головна Новини Volvo

Volvo | Тільки найцікавіші новини

Volvo
Volvo готується випустити шість новинок у найближчі три роки, однією з них стане мінівен

Компанія Volvo збирається завершити повне «озеленення» свого модельного ряду до кінця поточного десятиліття. Один із головних кроків у цьому напрямку шведський виробник зробив у листопаді минулого року: тоді було представлено новий флагманський електричний кросовер марки – Volvo EX90. Його планується продавати одночасно з XC90, оснащеним ДВЗ (модель готується до оновлення).

Volvo
Електричні Volvo XC40 та C40 перейшли з базового переднього приводу на задній

Компактний кросовер Volvo XC40, створений на модульній платформі CMA, випускається з 2017 року, він пропонується з бензиновими, plug-in гібридними та повністю електричними силовими установками. Навесні 2021 року дебютував споріднений купеподібний кросовер С40, але він пропонується тільки як електромобіль, причому базова одномоторна версія з'явилася у нього нещодавно - у березні цього року. У лютому Volvo без жодного піар-розголосу провела рестайлінг кросовера XC40: він отримав такий же передок, як у свіжішого С40. Тепер же на європейських споживчих сайтах Volvo спливли серйозно модернізовані електричні XC40 і С40, і піарники шведської компанії знову не потрудилися приготувати з такої нагоди прес-реліз.

Volvo
Нове 420-сильне купе Volvo на механіці оцінили у 700 тисяч доларів

Команда Cyan Racing назвала цінник рестомоду Volvo P1800 Cyan для ринку США. Авто, оснащене силовим агрегатом потужністю 420 кінських сил і МКПП оцінили в 700 тисяч доларів.