Новинки - останні автоновини

Головна Новини Новинки


Volkswagen представив концепт Gen.Travel з дивним екстер'єром

Volkswagen створив незвичайний концепт Gen.Travel, що відрізняється передовими автономними технологіями та унікальним салоном. До речі, у компанії цю машину позиціонують як щось середнє між традиційними седаном та мінівеном.

Dacia показала всюдихід для подорожей на природі

У бюджетному відділенні Renault вирішили вийти за межі доступних рамок, розробивши Manifesto. Це нетрадиційний концепт-кар, який не піде у виробництво, але румунська марка стверджує, що електричний шоукар підкреслює її намір обслуговувати людей, які подорожують на природі. Він отримав новий фірмовий стиль із зміненим логотипом DC спереду та масивним написом «DACIA» ззаду.

Hopium Machina: водневий конкурент Tesla Model S готується до прем'єри у Парижі

Французький водневий стартап Hopium продовжує розробляти свою першу і поки що єдину модель - седан Hopium, здатний проїхати понад 1000 км на одній заправці. Вперше опубліковано зображення інтер'єру та оголошено, що жива прем'єра відбудеться у середині жовтня на Паризькому автосалоні.

Suzuki Grand Vitara став паркетником – брат Тойоти та конкурент Крети

Про те, що ім'я Grand Vitara знову у строю, компанія Suzuki заявила минулого тижня. І ось модель представлена ​​офіційно: тепер Гранд зветься не позашляховик, а невеликий паркетник з основним переднім приводом. Причому крос створений разом із Тойотою, він має брата – Toyota Urban Cruiser Hyryder. Прем'єру нової Grand Vitara провели в Індії (там працює «дочка» японської Suzuki - Maruti Suzuki), як нескладно здогадатися, ця країна і стане першим і основним ринком для обох SUV, виробництво налагодять на місцевому заводі. Але «ексклюзивами» моделі все ж таки не залишаться, вони доберуться і до інших країн, що розвиваються – зокрема, вже оголошено, що їх планують постачати до Африки. Ну і додамо ще, що в самій Індії Grand Vitara вважається преміумом, крос будуть продавати через окрему дилерську мережу Nexa (до преміуму там ще відносять Suzuki Baleno, Ciaz, XL6, Ignis і S-Cross).

Двері «крила метелика» та дві гібридні установки: представлений новий концепт Lynk & Co

Для марки Lynk & Co, яка належить Geely і випускає в основному гібридні автомобілі, настає наступний день, причому цілком буквально: компанія представила концепт The Next Day, який відкриває нову еру дизайну. Шоу-кар є чотиридверним гран-турером, всі двері якого відчиняються вгору, причому задні ще й відчиняються проти ходу руху - нестандартне рішення для марки. Натомість у плані силових установок Lynk & Co залишився вірним собі: заявлені гібридні версії, з підзарядкою та без.