Головна Новини Audi

Audi | Тільки найцікавіші новини

Audi
Audi Activesphere - повнопривідний купеподібний кросовер з функціоналом пікапа

Старт прем'єрам концептуального сімейства «Sphere» було дано у 2021 році, тоді Audi представила великий седан Grandsphere та двомісний родстер Skysphere з розсувним кузовом. Минулого року список поповнив мінівен Audi Urbansphere. Передбачалося, що на цьому «сферична» лінійка буде завершена, однак, в результаті компанія вирішила показати ще одну розробку – їй став купеподібний кросовер Audi Activesphere.

Audi
Audi відзначає десятиліття RS Q3 спецверсією з іншою зовнішністю та зміненим салоном

Німецька компанія представила Audi Q3 у 2011 році, а «заряджений» варіант із додатком у вигляді літер RS до назви показали роком пізніше. Звичайний «ку-третій» змінив покоління влітку 2018 року, а його «гаряча» версія дебютувала у другій генерації у вересні 2019-го. Цього року «ереска» відзначає десятиліття, до цієї події виробник приурочив вихід нової лімітованої серії: пропонується і для RS Q3, і для RS Q3 Sportback.

Audi
Трирядний кросовер Audi Q6: потужніший і набагато дорожчий за схожий VW Teramont

Великий кросовер Audi Q6 розкрився на сертифікаційних знімках ще в березні, потім були тизери і фірмові картинки інтер'єру. Тепер, нарешті, новинка повністю розсекречена. Нагадаємо, SUV поки що адресовано лише Китаю, там же налагоджено виробництво – за випуск відповідає спільне підприємство SAIC Volkswagen.