Головна Новини Honda

Honda | Тільки найцікавіші новини

Honda
Honda презентувала три кросовери для європейського ринку – CR-V, ZR-V та e:Ny1

Компанія Honda презентувала кілька моделей, призначених для європейського ринку; їх дебют відбувся у рамках спеціального заходу заходу в Оффенбасі (Німеччина). Однією з так званих новинок став кросовер Honda CR-V шостого покоління: насправді його прем'єра пройшла у США влітку 2022 року, проте тепер модель дісталася й Старого Світу. При цьому в Європу постачають машини американської збірки, причому тільки з гібридною «начинкою», хоча в Штатах модель можна купити і з бензиновим двигуном.

Honda
Новий Honda Pilot: більш мускулистий вигляд, модульний другий ряд та 14 підсклянників

Цьогоріч Honda Pilot відзначає своє двадцятиріччя, хітом кросовер поки не став і задовольняється статусом середнячка сегмента середньорозмірний SUV: у США найкращим роком продажів для нього виявився 2018-й, тоді було реалізовано 159 615 екземплярів. За перші три квартали 2022 року Pilot розійшовся тиражем 73 952 шт. (-36% порівняно із січнем-вереснем 2021 року), що набагато менше, ніж у лідерів сегменту: Jeep Grand Cherokee за той же період продано у США в кількості 172 545 шт. (-9%), Toyota Highlander - 164 451 шт. (-21%), Ford Explorer - 156243 шт. (-2%).

Honda
Розсекречено ще один новий кросовер Honda CR-V

Кросовер Honda CR-V нової, шостої за рахунком, генерації вже стартував у США та Канаді. А наступним ринком, де з'явиться модель, стане Китай: як і раніше, там будуть доступні машини локальної збірки, за випуск відповідає спільне підприємство Dongfeng Honda, і воно щойно опублікувало в соцмережі Weibo ролик, в якому «шостий» паркетник показаний з усіх боків, також компанія розкрила інтер'єр місцевої версії. Повноцінна презентація новинки відбудеться у Піднебесній 28 вересня.

Honda
Представлений новий Honda Civic Type R: він найпотужніший в історії

Компанія Honda представила Civic Type R нового покоління, і хоча розкрито ще не всі характеристики, вже можна зробити висновок про те, що модель є лише модернізованою версією хот-хетчу п'ятирічної давності. Попри очікування, жодних революційних змін із Civic Type R не відбулося — він не отримав ні гібридної установки, ні повного приводу, чутки про які ходили останні кілька років. Зате сам автовиробник називає новинку «найпотужнішою в історії моделі».

Honda
Компанія Honda представила кросовер HR-V нового покоління

Компанія Honda представила кросовер HR-V нового, третього за рахунком покоління для ринку Північної Америки. Новинка конструктивно не має нічого спільного з моделлю для Європи, яка носить те саме ім'я, проте вона дуже близька до китайського Honda ZR-V як у технічному плані, так і дизайну.