Головна Новини Lamborghini

Lamborghini | Тільки найцікавіші новини

Lamborghini
Глава Lamborghini анонсував повністю електричний кросовер Urus

Компанія Lamborghini входить до складу німецького концерну Volkswagen, що активно «зеленіє», але, незважаючи на це, не поспішає йти тим же шляхом. Раніше виробник спорткарів зазначав, що має намір на європейському ринку залишити у строю автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння навіть після 2035 року, якщо буде відповідна легальна можливість. Однак деякі кроки у бік «озеленення» Lamborghini все-таки зробити планує.

Lamborghini
Тридверний Lamborghini Urus від Mansory: 900 кінських сил та багато унікальних деталей з карбону

Mansory - одне з найсміливіших німецьких тюнінг-ательє, що працює на межі та за межею уяви. Стиль Mansory подобається далеко не всім, але він точно привертає увагу і також супроводжується значними інженерними доробками. Кузовищики та мотористи Mansory вже вдосталь повправлялися з Lamborghini Urus і розробили кілька варіантів доробки кросовера, а Venatus Coupe Evo C став вершиною їхньої творчості.

Lamborghini
Розкрито зовнішність позашляхового спорткара Lamborghini Huracan Sterrato

Італійський виробник спорткарів почав випускати Lamborghini Huracan у 2014 році, а рестайлінг модель пережила через п'ять років. Судячи зі статистики Carsalesbase, піковим для цього автомобіля на європейському ринку виявився 2018: тоді клієнти купили 798 екземплярів. За підсумками 2021-го дилери реалізували 585 машин, що на 15,4% більше, ніж роком раніше, а за перші три квартали поточного року спорткар розійшовся тиражем у 708 екземплярів (на 49% більше, ніж у січні-вересні минулого року).

Lamborghini
Lamborghini представила версію Urus S, яка поступається Performante у динаміці

Компанія Lamborghini почала випускати свій перший і на даний момент єдиний кросовер у 2018 році. На сьогоднішній день ця модель залишається найпопулярнішою в лінійці італійського бренду, до речі, показники продажів Urus в Європі продовжують зростати. За даними сайту Carsalesbase, на старосвітському ринку модель у 2021 році розійшлася тиражем 1280 машин, що на 17,8% більше, ніж роком раніше. За перші сім місяців поточного року клієнти купили 958 екземплярів, що на 15,1% більше, ніж у січні-липні попереднього року.

Lamborghini
Lamborghini показала позашляхову версію Huracan Sterrato на нових фото та відео

Компанія Lamborghini почала випускати Huracan у 2014 році, рестайлінг ця модель пережила у 2019-му. Згідно з інформацією сайту Carsalesbase, на європейському ринку піковим для спорткара став 2018: тоді дилери продали 798 екземплярів. За підсумками минулого року результат склав 585 машин (на 15,4% більше, ніж у «ковідному» 2020-му). За перші сім місяців поточного року клієнти купили 600 одиниць, що на 53,5% більше, ніж за січень-липень 2021 року.