Головна Новини Mitsubishi

Mitsubishi | Тільки найцікавіші новини

Mitsubishi
Mitsubishi XRT: пролог нового L200 в ефектному декорі камуфляжу від Ralliart

Добре знайомий нам «четвертий» Mitsubishi L200 випускається з 2014 року, в 2018 році він пережив радикальний рестайлінг, а цього року йому на зміну прийде пікап п'ятого покоління, передсерійні закамуфльовані прототипи якого були помічені на дорогах ще влітку минулого року.

Mitsubishi
Mitsubishi ASX змінив покоління та став копією Renault Captur

У стратегії розвитку Renault-Nissan-Mitsubishi від 2020 року, що передбачає «розділ» світу між брендами Альянсу, компанії Mitsubishi, по суті, було наказано згорнути свою діяльність у Старому Світі. Однак минулого року план скоригували: «три діаманти» все ж таки збережуть присутність у Європі, причому для цього регіону навіть анонсували новинки – пару моделей Renault. І ось одна з нових машин представлена офіційно: європейцям запропонують компактний паркетник Mitsubishi ASX, оголошений другою генерацією. Ну а донором для кросу став «старосвітський» Renault Captur довжиною 4,23 м, побудований на платформі CMF-B.

Mitsubishi
Пікап Mitsubishi L200 отримав екстремальну версію

У 2022 році Mitsubishi повертається в гонки по бездоріжжю. Щоправда, не із заводським колективом, а із приватною командою TANT Sports з Таїланду, яка виступатиме в Азіатському чемпіонаті з ралі-рейдів (AXCR) під назвою Team Mitsubishi Ralliart. Як бойовий автомобіль обраний пікап L200, а керувати колективом буде легендарний бренд-амбасадор позашляховиків Mitsubishi, 21-кратний учасник та дворазовий чемпіон ралі-марафону «Дакар» Хіроші Мацуока.