Головна Новини Toyota

Toyota | Тільки найцікавіші новини

Toyota
Toyota зробила спортивний RAV4

Спортивний підрозділ Toyota, Gazoo Racing, розробляє версії GR Sport для більшості моделей марки, від Yaris та Corolla до C-HR та Hilux. Тепер настав час європейського RAV4 обзавестися оспортивленим варіантом: такий кросовер можна відрізнити від звичайного за чорним глянсовим декором і багатим набором обладнання. Могутнішою модель не стала, зате отримала переналаштовану підвіску, жорсткіші пружини та нові амортизатори. Старт продажу новинки в Європі заплановано на четвертий квартал цього року.

Toyota
Кросовер Toyota Harrier перейняв у родинного RAV4 ще одну версію

Паркетник Toyota Harrier актуального, четвертого покоління дебютував у рідній Японії ще у 2020 році, його найближчим родичем є нинішній RAV4, тобто в основі обох кросів лежить платформа GA-K, створена в рамках архітектури TNGA (Toyota New Global Architecture). Вихідний «Рафік» вже модернізували, причому неодноразово, а тепер прийшла черга і Harrier.

Toyota
У кросовера Toyota Yaris Cross з'явився спортивний варіант

Компанія Toyota виводить на японський ринок нову версію Yaris Cross GR Sport, цього разу доопрацьовану спеціалістами спортивного підрозділу Gazoo Racing. Заводський тюнінг передбачає посилений кузов, занижену підвіску, переналаштоване кермо та ряд інших доробок. В результаті кросовер став стійкішим, управління — гострішим, скорочено відгук на натискання педалі газу, а динаміка розгону покращилася. Зовні Yaris Cross GR Sport можна впізнати по іншому малюнку решітки радіатора і червоним гальмівним супортам.

Toyota
Toyota Highlander із «турбочетвіркою» замість V6 тепер і в Європі. Є й інші обновки

Новий турбомотор з'явиться у кросовера лише на деяких ринках «Старого Світу», в решті країн регіону у моделі, як і раніше, буде гібридна установка.

Toyota
Toyota представила у Європі оновлений кросовер RAV4 2023 року

Компанія Toyota представила оновлений варіант європейського RAV4 2023 модельного року. На відміну від рестайлінгу на початку поточного року, це лише легка модернізація автомобіля, яка торкнулася систем безпеки, а також мультимедійної та телематичних опцій моделі.