Toyota - останні автоновини


Toyota представила у Європі оновлений кросовер RAV4 2023 року

Компанія Toyota представила оновлений варіант європейського RAV4 2023 модельного року. На відміну від рестайлінгу на початку поточного року, це лише легка модернізація автомобіля, яка торкнулася систем безпеки, а також мультимедійної та телематичних опцій моделі.

У електрокросовера Toyota Bz4x може з'явитися спортивна версія

Toyota готується до швидкого розширення своєї інноваційної лінійки електромобілів bZ. У найближчому майбутньому в ній з'явиться, як мінімум, чотири моделі. Однією з них буде високопродуктивна версія недавно випущеного електричного кросовера bz4x. Появу новинки підтвердив головний інженер проекту Дайсуке Ідо. За налаштування електричної «запальнички» відповідатиме підрозділ Toyota GR Sport. Але остаточно рішення ще не ухвалено.

Компанія Toyota показала на фото прототип електричного позашляховика Compact Cruiser EV

Компанія Toyota повністю розкрила прототип електричного позашляховика за назвою Compact Cruiser EV. Напередодні новинка отримала нагороду за найкращий дизайн у категорії концептуальних автомобілів. На честь цієї події виробник показав нові фотографії та комп'ютерні рендери концептуального всюдихода.

Toyota Corolla оновилась та отримала повний привід

Для ринку США представлено оновлені версії седану Toyota Corolla, крос-хетчбеку Corolla Cross та «зарядженої» версії GR.

Toyota оновила пікапи Tundra і Tacoma

Toyota офіційно представила оновлені версії пікапів Tundra і Tacoma. Крім невеликих зовнішніх змін моделі 2023 року отримали розширений список опцій.