Головна Новини Спорткари

Спорткари | Тільки найцікавіші новини

Спорткари
Абсолютно новий AC Cobra GT Roadster: вуглепластиковий кузов та 663-сильний V8

У 2021 році AC Cars, яка називає себе найстарішим автовиробником у Великобританії (компанія заснована в 1901), розпрощалася з бензиновою ерою, представивши останню, як їй тоді здавалося, модель з ДВЗ - AC Ace RS, але навесні минулого року AC Cars знайшла нового гендиректора в особі швейцарського інвестора та підприємця Девіда Конза, після чого бачення майбутнього компанії змінилося, і ось тепер ми зустрічаємо абсолютно нову бензинову Кобру.

Спорткари
Chevrolet Corvette E-Ray: повнопривідний гібрид на базі старого V8

Базова версія Chevrolet Corvette Stingray восьмого покоління дебютував у 2019 році з нижневальним 6,2-літровим 16-клапанним V8 LT2, який видає максимальні 502 к.с. та 637 Нм. У 2021 році світ побачила версія Z06 з куди більш сучасним 5,5-літровим V8 LT6, у якого плоский колінвал, чотири верхні розподільні вали і 32 клапани, а віддача без наддуву становить 679 к.с. та 623 Нм. Здавалося б, для еволюційної ієрархії гібридної версії E-Ray, що стоїть на більш високій сходинці, варто було б використовувати прогресивний LT6, але розробники GM з подачі відділу маркетингу зупинили свій вибір на архаїчному LT2, причому така версія була передбачена інсайдерами ще у 2020 році, але вони не вгадали з компоновкою та характеристиками.

Спорткари
Kiska APG-1: грайливий австрійський спорткар за мотивами легендарної Lancia Stratos

У 1991 році підприємець Геральд Кіска заснував власну багатопрофільну дизайн-студію і досяг успіху, серед її клієнтів значаться Adidas, Audi, Bosch, Husqvarna, KTM і десятки інших компаній, а тепер Kiska дозріла до того, щоб самій випустити спорткар. Ще в серпні Kiska анонсувала проект APG-1 - легкий і маневрений спорткар за мотивами ралійної легенди 70-х Lancia Stratos, а днями опублікувала нову порцію зображень, що дозволяють більш-менш повноцінно оцінити задумку. Літери APG у назві розшифровуються як Alpine Playground — мовляв, ідеальна машина для лихих покатушок альпійськими серпантинами.

Спорткари
Manhart MH4 GTR II: ну дуже крута версія BMW M4 з 702-сильним мотором

Компанія BMW потужно відсвяткувала 50-річні свого спортивного М-підрозділу, представивши два карколомні спорткари - BMW M4 CSL (550 к.с.), який буде випущений тиражем 1000 екземплярів, і ще більш ексклюзивний BMW 3.0 CSL (560 к.с.) - його виготовлять у кількості всього 50 штук. Обидві моделі вже розпродані, а тим, хто захоче зараз купити настільки ж крутий спорткар, готові допомогти досвідчені тюнери - наприклад, Manhart.

Спорткари
Alpine A110 R: хардкорна версія купе з доопрацьованим шасі та вуглепластиковим обвісом

Сучасний Alpine A110 випускається з 2017 року, восени минулого року спорткар пережив плановий рестайлінг, а тепер представлена вершина його еволюції - версія, позначена літерою R. Зазвичай буква R в автомобільному світі розшифровується як race, тобто гоночний, але у випадку Alpine - це radical тобто радикальний.