BMW - останні автоновини


Представлено перший в історії заводський BMW M3 Touring. Він же й останній?

Європейські клієнти давно просили у BMW молодший «ем-сарай», і ось нарешті випросили – дебют M3 Touring приурочили до 50-річного ювілею підрозділу BMW M GmbH та Фестивалю швидкості у Гудвуді, який проходить цього тижня у Великій Британії. На відміну від седана М3, який має задньопривідні версії, BMW M3 Touring буде пропонуватися тільки з повним приводом і 510-сильним двигуном.

BMW M4 отримала гоночну версію GT4

У рамках гоночного уїк-енду на американській трасі VIRginia International Raceway відбувся публічний дебют нового гоночного автомобіля BMW. На основі дорожнього спорткара BMW M4 останнього покоління силами фахівців BMW M Motorsport створено версію GT4, яка за допомогою мінімальних доробок за регламентом категорії GT4 перетворена на повноцінний гоночний спорткар для виступу в чемпіонатах GT4 по всьому світу вже з сезону 2023 року, після омологації промоутерською організацією SRO.

BMW Alpina B3 та D3 S отримали оновлення

Слідом за базовою «трійкою» BMW оновлено версії під брендом Alpina, який хоч і проданий концерну BMW, але до 2026 року продовжує роботу в колишньому форматі під крилом приватної компанії Alpina Burkard Bovensiepen. Представлені рестайлінгові версії бензинової Alpina B3 та турбодизельної Alpina D3 S, проте технічні зміни отримала лише одна з них.

Компанія BMW представила ювілейні версії M3 та M4

Підрозділ BMW M GmbH відзначає своє 50-річчя. У ювілейному році компанія готує безліч М-новинок. На даний момент вже представлено екстремальне BMW M4 CSL, а незабаром дебютує універсал BMW M3 Touring, купе BMW M2 нового покоління та кросовер BMW XM. А у свій день народження компанія представила ювілейні версії седана BMW M3 та купе BMW M4.

Дебютувала екстремальна версія BMW M4 CSL

Компанія BMW представила нову модифікацію купе M4, яка отримала назву M4 CSL.