Головна Новини BMW

BMW | Тільки найцікавіші новини

BMW
Прем'єра BMW XM Label Red: ще більше потужності та щедрий червоний декор

Перший кросовер, розроблений повністю спортивним підрозділом BMW M GmbH, дебютував у вересні минулого року з 653-сильною plug-in гібридною силовою установкою, тоді ж була анонсована ще потужніша версія Label Red, і ось сьогодні вона повністю розсекречена.

BMW
Водневий BMW iX5 Hydrogen запущено у виробництво у дорестайлінговому кузові

Компанія BMW займається розробкою водневих автомобілів з кінця 70-х років минулого століття, до минулого десятиліття це були в основному машини з водневими ДВЗ, потім BMW у співпраці з Toyota переключилася на розробку силових установок на основі електрохімічних генераторів з водневими паливними елементами. У 2019 році в статусі прототипу була представлена воднева версія кросовера BMW X5, в 2021 році ця машина отримала свій остаточний вигляд і назву - BMW iX5 Hydrogen, дрібносерійне виробництво планувалося почати в 2022-му, але за фактом реліз про початок випуску дивовижної моделі вийшов лише на цьому тижні.

BMW
Оновлено BMW X5 M та X6 M: м'якогібридна установка, посвіжілий вигляд та великий дисплей

BMW налагодила випуск кросовера X5 у 1999 році, «гаряча» версія із збільшенням у вигляді літери M з'явилася в 2009-му, а актуальне покоління виробляється з 2019-го. У свою чергу варіант із купеподібним кузовом – BMW X6 – з'явився у 2007 році, а його «заряджене» виконання – X6 M – приєдналося також у 2009-му, а змінило генерацію у 2020-му. Кілька тижнів тому баварський виробник представив оновлені «звичайні» кросовери, тепер настала черга їхніх «підігрітих» виконань, підготовлених підрозділом М.

BMW
G-Power зробила 800-сильний BMW X5 M

Компанія G-Power, яка спеціалізується на модернізації переважно автомобілів із Німеччини, представила свій черговий проект. За базову модель фахівці обрали останнє покоління «зарядженого» кросовера BMW X5 M. Автомобіль, який вже в заводському варіанті має вражаючу потужність в 617 сил, став ще потужнішим і після втручання німецьких тюнерів здатний кинути виклик чистокровним суперкарам, адже віддача двигуна зросла відразу на третину.

BMW
Ексклюзивний BMW 3.0 CSL для колекціонерів: історична ліврея та 6-ступінчаста МКП

BMW 3.0 CSL став, по суті, дрібносерійним втіленням концепту BMW 3.0 CSL Hommage зразка 2015 року, а той в свою чергу відсилає до першої розробленої підрозділом BMW M моделі — купе BMW 3.0 CSL (E9) з першої половини 70-х, найбільш екстремальна версія якого мала розвинений аеродинамічний обвіс з високими плавцями на кормі, через яке модель отримала прізвисько «бетмобіль». Історичне розшифрування букв CSL - Coupe, Sport, Leichtbau, сучасна - Competition, Sport, Lightweight.