Головна Новини BMW

BMW | Тільки найцікавіші новини

BMW
G-Power зробила 800-сильний BMW X5 M

Компанія G-Power, яка спеціалізується на модернізації переважно автомобілів із Німеччини, представила свій черговий проект. За базову модель фахівці обрали останнє покоління «зарядженого» кросовера BMW X5 M. Автомобіль, який вже в заводському варіанті має вражаючу потужність в 617 сил, став ще потужнішим і після втручання німецьких тюнерів здатний кинути виклик чистокровним суперкарам, адже віддача двигуна зросла відразу на третину.

BMW
Ексклюзивний BMW 3.0 CSL для колекціонерів: історична ліврея та 6-ступінчаста МКП

BMW 3.0 CSL став, по суті, дрібносерійним втіленням концепту BMW 3.0 CSL Hommage зразка 2015 року, а той в свою чергу відсилає до першої розробленої підрозділом BMW M моделі — купе BMW 3.0 CSL (E9) з першої половини 70-х, найбільш екстремальна версія якого мала розвинений аеродинамічний обвіс з високими плавцями на кормі, через яке модель отримала прізвисько «бетмобіль». Історичне розшифрування букв CSL - Coupe, Sport, Leichtbau, сучасна - Competition, Sport, Lightweight.

BMW
Нове ексклюзивне купе BMW 3.0 CSL Hommage: перші зображення

Минулого тижня у Мережі з'явилися шпигунські фотографії нового німецького купе, яке буде зроблено на базі моделі M4. Завдяки їм у нас є можливість уявити, як виглядатиме автомобіль.

BMW
Представлено перший в історії заводський BMW M3 Touring. Він же й останній?

Європейські клієнти давно просили у BMW молодший «ем-сарай», і ось нарешті випросили – дебют M3 Touring приурочили до 50-річного ювілею підрозділу BMW M GmbH та Фестивалю швидкості у Гудвуді, який проходить цього тижня у Великій Британії. На відміну від седана М3, який має задньопривідні версії, BMW M3 Touring буде пропонуватися тільки з повним приводом і 510-сильним двигуном.

BMW
BMW M4 отримала гоночну версію GT4

У рамках гоночного уїк-енду на американській трасі VIRginia International Raceway відбувся публічний дебют нового гоночного автомобіля BMW. На основі дорожнього спорткара BMW M4 останнього покоління силами фахівців BMW M Motorsport створено версію GT4, яка за допомогою мінімальних доробок за регламентом категорії GT4 перетворена на повноцінний гоночний спорткар для виступу в чемпіонатах GT4 по всьому світу вже з сезону 2023 року, після омологації промоутерською організацією SRO.