Головна Новини Різне

Різне | Тільки найцікавіші новини

Різне
Dodge Ram 1500 тюнери Apocalypse Manufacturing перетворили на справжнього монстра

Американський тюнер Apocalypse Manufacturing перетворив Ram 1500 на повнопривідний пікап з «варварською» зовнішністю — Apocalypse Super Truck. Цілком нові кузовні панелі зробили його зовсім несхожим на донора. Зовні Super Truck скоріше нагадує іншу модель ательє — 850-сильний Apocalypse Juggernaut 6X6, побудований на базі RamTRX.

Різне
Mansory Gronos Coupe EVO C: 900-сильне купе на базі Mercedes-Benz G-класу

У січні компанія Куроша Мансорі представила карколомну тридверну версію Lamborghini Urus і тоді ж пообіцяла незабаром показати ще один проект у тому ж ключі - ним виявився тридверний Mercedes-Benz G-класу, який отримав в результаті складної та дорогої конверсії отрима назву Mansory Gronos Coupe EVO C.

Різне
Brabus доопрацював таємничий Mercedes-AMG G 63 4×42 другого покоління

У 2018 році Mercedes-Benz G-класу пережив глибоку модернізацію, яка тягне на зміну поколінь: передня підвіска стала незалежною, перекроєно раму та кузов, повністю оновився салон. Заводський індекс позашляховика після цього не змінився W463, а ось тюнери для зручності позначають оновлену машину у своїх каталогах як W463A. До модернізації 2018 року в гамі геліка були три версії з так званими портальними мостами (з колісними редукторами, що дозволяють значно збільшити дорожній просвіт): у 2013 році вийшов тривісний пікап Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 (5,5 л V8, к.с.), 2015-го — Mercedes-Benz G 500 4×42 (4,0 л V8, 422 к.с.), 2017-го — Mercedes-Maybach G 650 Landaulet (6,0 л V12 , 630 к.с.).

Різне
«Гелік» у пуховику: чергова модна колаборація Mercedes-Benz

Mercedes-Benz із середини 90-х років минулого століття активно взаємодіє з фешн-індустрією, останні роки виявилися на цій ниві особливо ударними: створені дивовижні концепти з модельєром Вірджилом Абло, у тому числі Project Geländewagen, та дрібносерійний Mercedes-Maybach Haute Voiture. Представлений Project Mondo G, розроблений спільно з Moncler, це навіть не конверсія, а створена з нуля скульптура.

Різне
Американський підхід: пікап на базі Mercedes-Benz G-класу від Pit26 Motorsports

Американська компанія Pit26 Motorsports, яка вже кілька років пропонує комплексний тюнінг для Mercedes-Benz G-класу, представила значно доступніший за, наприклад, Brabus 900 XLP, пікап на базі німецького класика — він коштує від 385 000 доларів.