Стрічка новин

Головна Новини Стрічка новин


Найскладніші дорожні розв'язки у світі

Транспортні розв'язки стали необхідним атрибутом будь-якої сучасної магістралі. За допомогою цих архітектурних конструкцій вдається ефективно розподіляти транспортні потоки в таких, здавалося б, завантажених місцях, де можна пересуватися без пробок лише на гвинтокрилі.

Mansory доопрацювала Mercedes-Maybach GLS

Тюнінг-ательє Mansory останнім часом зосередилося на доробках автомобілів Mercedes-Benz. Цього разу у фокусі уваги компанії виявився не просто Mercedes-Benz, а представник флагманського суббренду Maybach, який вже із заводу відрізняється багатшою та розкішною комплектацією. Але цього Mansory здалося мало і в ательє взялися за модернізацію кросовера Mercedes-Maybach GLS, який вже у стоковумі вигляді вважається одним із найдорожчих та комфортніших автомобілів у світі.

Jeep Cherokee нового покоління стане більшим за актуальний кросовер

Передбачається, що цього року на дебют новинки американського бренду чекати не варто. Не виключено, що новий Cherokee матиме топове виконання Wagoneer.

Водневий гіперкар Viritech Apricale показано живцем у Гудвуді: 1088 к.с. на тонну ваги

Однією з прем'єр Фестивалю швидкості в Гудвуді (Великобританія) став гіперкар Viritech Apricale з дизайном від Pininfarina, водневою силовою установкою і ураганною динамікою. Виробництво розпочнеться у 2024 році, буде випущено 25 екземплярів вартістю близько 1,5 млн. фунтів стерлінгів кожен.

Tesla Model 3 доведеться потіснитися: Volkswagen готується до презентації ID. Aero

Раніше новинка була відома під робочою назвою Aero B. Тепер стало відомо не тільки офіційне ім'я, але й дата презентації – передсерійний концепт покажуть на початку наступного тижня, 27 червня.